O NáS

GOWAY INTERNATIONAL MATERIAL CO., LTD has focused on ceramic materials for 10 years, and is headquartered in Foshan National Torch Innovation and Pioneer Park. There is a factory in Sanshui Industrial Zone, Foshan, covering an area of 6000 square meters. GOWAY INTERNATIONAL MATERIAL CO., LTD has gathered a group of outstanding professionals and has a complete set of product development and quality control systems. It is Guangdong's first automated manufacturer of solid gelling agents with a single-line annual output of 30,000 tons.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Prozkoumání použití zirkoniových křemičitých korálků v chemickém průmyslu

Obsah: 1. úvod: porozumění zirkoniové křemičité korálky 2. použití v katalyzátorech a chemických reakcích3. role in paints and coatings 4. zvýšení trvanlivosti a výkonu v keramikě 5. využití ve farmaceutických a dávkovacích systéme6. výhody v ropném a plynárenském průmyslu 7. faq 8. závěry1. úvod: porozumění zirkonium silikát korálky zirkonium si

2023-08-11 zobrazit více

Zirkonium silikátové korálky: zvyšování výkonu keramických plnicích v chemickém průmyslu

Úvod: zirkoniové křemičité korálky jsou široce uznávány za jejich mimořádný výkon jako keramické plnicí v chemickém průmyslu. Díky svým jedinečným vlastnostem a výhodám jsou tyto korálky významný pro zvýšení funkčnosti a účinnosti řady aplikací. V tomto článku prozkoumáme fascinující svět zirkoniových křemičitých korálků a jejich významných přínosů.

2023-08-10 zobrazit více

Výhody zirkoniových křemičitých korálků v keramických plnicích

2023-08-09 zobrazit více

Jaké jsou vlastnosti hexametapfosfátu sodného?

What are the characteristics of Sodium Hexametaphosphate?Sodium Hexametaphosphate (also known as Hexamine) is a synthetic chemical that is commonly used as a preservative for food, cosmetics and pharmaceuticals. It is also used as a disinfectant. The chemical is a colorless, odorless liquid. It is used as a preservative in food, cosmetics, and pharmaceuticals.Sodium Hexametaphosphate is a mixture

2023-04-23 zobrazit více

Analýza 8 běžných procesů defektů černého jádra v keramických tělech | goway sharing

2023-04-18 zobrazit více

Je speciální zesilovač pro keramické velké bridlice opravdu tak kouzelný?

2023-04-18 zobrazit více

Co mám dělat, když je bahno thixotropní? Starobylá kantonská zbraň

2023-04-18 zobrazit více

Buferní efekt tripolyfosforečnanu sodného na prodej

Vodný roztok tripolyfosforečnanu sodného na prodej je slabě alkalický (hodnota ph 1% vodného roztoku je asi 9,7) a tvoří suspenze (podobná emulzi). v rozmezí ph 4,3 až 14 (voda), tj. disperze. Tripolyfosforečnan sodný pro prodej může také způsobit, že tekuté a pevné částice se lépe rozpustí v tekutých (např. vodních) médiích, takže roztok je zcela průhledný, jako skutečný roztok, což je rozpustnost.

2023-04-11 zobrazit více

zobrazit více