درباره ما

...... LTD 10 سال روي مواد سراميک تمرکز کرده و مرکز فرماندهی فوشان در نوآوریشن و پارک پیوند فوشن یک کارخانه در منطقه صنعتی سانشوری وجود دارد که ۶۰۰۰ متر مربع را پوشش می دهد. ...... LTD گروهی از حرفه ای برجسته را جمع کرده است و یک مجموعه کامل از توسعه محصول و سیستم کنترل کیفیت دارد. این اولین تولید کننده خودکار گوانگ دونگ از ماموران ژلینگ جامد با خروجی سالانه یک خط ۳۰ هزار تن است.

بیشتر ببینید

محصولات

بیشتر ببینید

اخبار

بررسی کاربردهای زیرکونیوم در صنعت شیمیان

فهرست محتویات: درک زیرکونیوم سیلیکات ۲. برنامه هایی در کاتالیست ها و واکنش های شیمیایی ۳ نقش در رنگ ها و کت های ۴. افزایش طولانی و عملیات در سرامی ۵. صنایع نفت و گاز ۷. درک زيرکونيوم سيليکات زيرکنيوم


برتری های زیرکونیوم در پر کننده های سیلیک


ویژگی های سدیم هکسامتا فسفت چیست؟

ویژگی های سدیم هکسامتا فسفت چیست؟ هکسامات فسفات سودیم (هم به عنوان هکسامین شناخته می شود) یک ماده شیمیایی مصنوعی است که معمولا به عنوان نگهداری برای غذا، زیرزمی و داروسازی استفاده می شود. همچنین به عنوان یک عفونت کننده استفاده می شود. شیمیایی یک مایع بی رنگ و بدون بو است. این کار به عنوان یک نگهدارنده در غذا، زیرزمی و داروسازی استفاده می شود. هکسامتافسفت سودیم یک ترکیب است.


افزایش ویژه برای نقشه بزرگ سرامیک واقعاً اینقدر جادویی است؟


عوارض ساختن سدیم تریپولی فسفت برای فروشی

راه حل آبی سدیم تریپولی فسفات برای فروش ضعیف است ( مقدار pH ۱ درصد راه حل آبی تقریباً 9.7 است، و این یک تعلیق تشکیل می دهد (مثل یک ابلیسین) در یک گستره PH ۴ تا ۱۴ (آب) یعنی پراکنده. سودیم تریپولی فسفات برای فروش همچنین می تواند مایع و ذرات جامد را در رسانه های مایع (مثل آب) حل کند، درست کردن راه حل کاملاً در ظاهر، مثل یک راه حل واقعی، که حل شدن است.


بیشتر ببینید