PAR 

Goway international material co., Sia 10 gadus ir koncentrējusies uz keramikas materiāliem, un tā galvenā mītne atrodas foshan national torch inovāciju un pioneer park. Ir rūpnīca sanshui rūpniecības zonā, foshan, kas aizņem 6000 kvadrātmetru platību. Goway international material co., Ltd ir savācis grupu izcilu profesionāļu un ir pilnu produktu izstrādes un kvalitātes kontroles sistēmu komplektu. Tas ir guangdong's pirmais automatizēts ražotājs cieto želeļu aģentu ar vienu līniju gada produkciju 30 000 tonnu.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Izpētot pielietojumus cirkonija silikāta pērlītes ķīmiskajā rūpniecībā

Saturs: 1. ievads: izpratne cirkonija silikāta pērlītes 2. pielietojumi katalizatoros un ķīmiskās reakcijās 3. loma krāsās un pārklājumos 4. uzlabojot izturību un veiktspēju keramikas 5. izmantošana farmācijās un zāļu piegādes sistēmās 6. ieguvumi naftas un gāzes rūpniecībā 7. biežāk uzdotie jautājumi 8. secinājums 1. ievads: izpratne cirkonija silikāta pērlītes cirkonija si

2023-08-11 skatīt vairāk

Cirkonija silikāta pērlītes: veicinot keramikas pildvielas veiktspēju ķīmiskajā rūpniecībā

Ievads: cirkonija silikāta pērlītes ir plaši atzītas par to izcilu sniegumu kā keramikas pildvielas ķīmiskajā rūpniecībā. Ar savām unikālajām īpašībām un priekšrocībām, šie pērlītes ir būtisks, lai uzlabotu funkcionalitāti un efektivitāti daudzu lietojumprogrammu. Šajā rakstā mēs izpētīsim aizraujošo zirkonija silikāta pērļu pasauli un to ievērojamu iespaidu

2023-08-10 skatīt vairāk

Priekšrocības cirkonija silikāta pērlītes keramikas pildvielas

2023-08-09 skatīt vairāk

Kādas ir nātrija heksametafosfāta īpašības?

Kādas ir nātrija hexametapfosfāta īpašības? nātrija hexametapfosfāts (pazīstams arī kā hexamine) ir sintētiska ķīmiska viela, kas parasti tiek izmantota kā konservants pārtikā, kosmētikā un farmācijā.

2023-04-23 skatīt vairāk

8 kopīgu procesu analīze par melnā kodola defektiem keramikas ķermeņos | goway sharing

2023-04-18 skatīt vairāk

Vai īpašais pastiprinātājs keramikas liela šīfera patiešām burvju?

2023-04-18 skatīt vairāk

Ko darīt, ja dubļi ir tiksotrops? Senā kantonas ierocis

2023-04-18 skatīt vairāk

Nātrija tripolifosfāta bufera efekts pārdošanai

Nātrija tripolifosfāta ūdens šķīdums pārdošanai ir vāji sārmains (1% ūdens šķīduma ph vērtība ir apmēram 9,7), un tas veido suspensiju (līdzīgu emulsijai). ph diapazonā no 4,3 līdz 14 (ūdens), tas ir, dispersija. Nātrija tripolifosfāts pārdošanai var arī padarīt šķidrās un cietās daļiņas labāk izšķīst šķidrā (piemēram, ūdens) vidē, padarot šķīdumu pilnīgi caurspīdīgu izskatu, kā reālu šķīdumu, kas ir šķīdināšana.

2023-04-11 skatīt vairāk

skatīt vairāk